Pigu Creative Agency

Markanız için dijital pazarlamada doğru bir strateji lazımsa,
bizde bunların hepsi var.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımıyla şirketinizin karakterini giydiriyoruz! Logo, renkler, tipografi ve görsellerle kurumsal kimliğinizi dansa çağırıyoruz. Markanızın kişiliğini ortaya çıkarıp, rakiplerinizi kıskandıracak bir tarz yaratıyoruz. Sadece bir kimlik değil, bir şaheser! Göz kamaştıran tasarımlarla farkınızı ortaya koyun.

Sosyal Medya Yönetimi

Dediğimiz gibi her şey birbirine bağlı, bütünleşik. Sosyal medya ise markanızın kullanıcılarla bağ oluşturabileceği en önemli mecra. Popüler kültürü yakından takip eden, anlık reaksiyonlar gösterebilen bir sayfa oluşturup, yaratıcı kampanyalarla markanızı sosyal medyada büyüttükçe büyütüyoruz.

Dijital Reklamcılık

Bir ürünü satmak; işte bütün mesele bu! Sadece sosyal medyada yer almak yetmeyebilir. Bundan dolayı dünyadaki satın alma eğiliminin en yeni kalesi olan e-ticaret markanızın var olması gereken bir saha. Dijitalle tamamen bütünleşmiş, internetteki hedef kitlenize direkt ulaşabileceğiniz pazarlama ve Adwords hizmetini profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Video Çekimi

Göz alıcı anları yakalayıp, işinizi kısa ve öz bir şekilde anlatıyoruz. İşinizi videoya dönüştürerek, izleyicilere etkileyici bir görsel deneyim sunuyoruz. Dikkat çekici sahneler, akıcı hikayeler ve profesyonel prodüksiyonla, işinizin gücünü dünyaya yansıtıyoruz. İşinizi anlatmanın en sürükleyici yolunu keşfedin.

Fotoğraf Çekimi

Görseller, hikayeleri anlatmanın en etkili yoludur. Sektörünüze en uygun fotoğraf çekimiyle markanızı büyütmek, hedef kitlenizle duygusal bir bağ kurmak ve göz alıcı içeriklerle izleyicilerinizi etkilemek için tutkulu ve yaratıcı bir yaklaşım sunuyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Markanızın ihtiyaç duyduğu kullanıcı dostu, mobil uyumlu, Google dostu alt yapıyla tam bütünleşik bir web sitesini hem oluşturuyor hem de profesyonel bir şekilde içeriklerin yaratımını ve yönetimini yapıyoruz.

Marka Oluşturma & Konumlandırma

Marka oluşturma ve konumlandırma, sanki bir sihirbazın şapkasından çıkan renkli ve büyülü tavşanlar gibidir. Bir marka yaratırken, bir hikaye anlatırız ve karakterine can veririz. Sıradanlıktan uzaklaşır, müşterilerin kalbinde yer edersiniz. Konumlandırma ise markayı bir podyuma koymak gibidir, tüm ışıkları üzerine çeker. Sonuç? Bir marka yaratılır, eğlence ve yaratıcılıkla dolu bir serüven başlar!

Promosyon

İhtiyacınızın sıradan bir kalem ve ajanda olmadığını biliyoruz! Amacına uygun ürünleri sizin için seçiyor, özgün tasarımlarla ulaşmak istediğiniz yeni müşterilerinize kaliteli baskıya sahip promosyon çözümlerimiz ile müşterilerinizi büyülüyor, markanızın akıllarda ve kalplerde yer edinmesini sağlıyoruz.

Görsel İletişim Hizmetleri

Markanızın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilecek olan etkinliğinizin konsept, tasarım, baskı ve promosyon süreçlerinin yönetilmesi aynı zamanda organizasyonunuzun video ve fotoğraf çekimini, ihtiyaç duyulması halinde canlı yayın desteğin verilmesi.
Global tasarım trendlerini doğru iç görülerle birleştirdiğimiz, markanıza en uygun ve en doğru nokta atışı kreatifleri yaratan ajans bu.
Hedef kitlenizi belirler, tasarımınızı hazırlar, sürdürülebilir yaratıcı iletişimle son sihirli dokunuşu yaparız.
İster proje bazlı, ister uzun soluklu, ister sadece SEO isterseniz de sadece sosyal medya iletişimi olsun; PİGU’da amacımız, markanızın ihtiyaç duyduğu iletişim stratejisini bulmak ve onu en doğru şekilde uygulamaktır.