Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi


Dediğimiz gibi her şey birbirine bağlı, bütünleşik. Sosyal medya ise markanızın kullanıcılarla bağ oluşturabileceği en önemli mecra. Popüler kültürü yakından takip eden, anlık reaksiyonlar gösterebilen bir sayfa oluşturup, yaratıcı kampanyalarla markanızı sosyal medyada büyüttükçe büyütüyoruz.

Dijital Pazarlama & Adwords


Bir ürünü satmak; işte bütün mesele bu! Sadece sosyal medyada yer almak yetmeyebilir. Bundan dolayı dünyadaki satın alma eğiliminin en yeni kalesi olan e-ticaret markanızın var olması gereken bir saha. Dijitalle tamamen bütünleşmiş, internetteki hedef kitlenize direkt ulaşabileceğiniz pazarlama ve Adwords hizmetini profesyonel bir şekilde sunuyoruz.
 

Web Tasarımı & İçerik Yönetimi


Markanızın ihtiyaç duyduğu kullanıcı dostu, mobil uyumlu, Google dostu alt yapıyla tam bütünleşik bir web sitesini hem oluşturuyor hem de profesyonel bir şekilde içeriklerin yaratımını ve yönetimini yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik


Markanızın imajı her şeydir. Kullanılan renklerden, tasarım stiline kadar kurumsal kimliğinizin her aşamasını dijital dünyanın gerekliliklerine göre hazırlıyoruz.